1. diena
~ 00:30 došanās uz Tallinu.
Ierašanās ostā, uzkāpšana uz prāmja.
08:00 Došanās uz Helsinkiem ar Viking Line prāmi.
10:30 ierašanās Helsinkos.
Brīvais laiks Helsinkos līdz vakaram vai Helsinku zoodārza apmeklējums (pēc vēlēšanas, pa papildus samaksu nodrošinām transfēru), kurš atrodas Korkerasaari salā, kur var izbaudīt dabas skaistumu, apskatīt dzīvniekus un iepazīt vēsturi. Zoodārzs tika atklāts 1889.gadā, tas ir viens no vecākiem zoodārziem pasaulē.
Pēc tam mēs dosimies uz okeanāriju Sea Life, kurā atrodas 50 akvāriji, zivis un jūras briesmoņi no visas pasaules.
Jūs apskatīsiet krāsainās korāļu zivtiņas, medūzas, jūras zirdziņus, siļķes pulkus speciālos baseinos un pat dzīvas haizivis. Biedējošus plēsējus var apskatīt it ka no zemūdens- zem haizivju akvārija atrodas stikla tunelis.
Ekskursija pilsētā krievu valodā.
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.
Būs arī iespēja apmeklēt Linnanmäki parku.
Milzīgā Linnanmäki parkā ir 44 atrakcijas, vairākums kafejnīcu, restorānu un veikalu, 4D-kinoteātris, spēles un loterijas. Vasaras estrādē notiek koncerti, teātra un cirka izrādes. Skatītes tās labāk no torņa Panoraama.
Linnanmäki strādā katru dienu no aprīļa beigām līdz septembra sākumam un somu skolas brīvlaikā. Ieeja parkā bezmaksas.
Pēc jaukas dienas došanās ar prāmi uz Tallinu.

2. diena
Atgriešānas Rīgā naktī.

Cenā iekļauts:
Brauciens tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā;
Kruīzs ar prāmi Viking Line maršrutā Tallina - Helsinki / Helsinki - Tallina.

Papildus:

Transfērs līdz Helsinku zoodārzam un okenārijam „Sea Life” - € 6;
Papildus sēdvieta autobusā - € 30;
Ekskursija Helsinkos - € 10;
Ieejas biļetes.