1. diena
Izbraukšana no Rīgas 06:00. Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Nakts viesnīca.

2. diena
Braucienā uz Slovākiju mēs apstāsimies pie vienas no Polijas skaistākajām pilīm - Ņedzicas jeb pazīstamas arī kā Dunajecas pils. Pēc nelielas pastaigas pa pili, no kuras mūriem atklājas brīnišķīgas ainavas, mēs varēsim nodegustēt un iegādāties tradicionālo kūpināto sieru, kas ir izplatīts Slovākijā un Polijā.
Vēl pa ceļam uz viesnīcu apstāsimies pie firmas veikala, vienīgajā viskija darītavā Austrumeiropā Nestville Park, kur varēsim iegādāties ne tikai labas kvalitātes alkoholiskos dzērienus par zemām cenām, bet arī slovāku saldumus un arī suvenīrus.
Ierašanās senajā termālaja kūrortā Vyšne Ružbachi, kas zināms jau no 1549.gada. Kūrorts darbojas visu gadu un savu atpazīstamību ieguva pateicoties unikālajiem dabas dziednieciskajiem faktoriem un labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem.
Izvietošanās skaistos, Alpu kalnu namiņiem līdzīgos, viesu namos ar lielām istabām. Te ir arī termālie baseini ar saunu, ko mēs varēsim apmeklēt katru vakaru pirms vakariņām. Restorāna kompleksā “Baltais nams”, kur mēs ieturēsim maltītes, vakaros notiek deju vakari dzīvās mūzikas pavadījumā. Ieeja tūristiem, kas atpūšas kūrortā, ir bez maksas. Cenas bārā ir ļoti demokrātiskas.
2 km attālumā no kūrorta atrodas 7 slēpošanas trases ar dažādām sarežģītības pakāpēm. Iespējams slēpot arī tumsas laikā.

3. diena
Pirmajā mūsu atpūtas dienā piedāvajam izbraukumu uz Augstajiem Tatriem un augstkalnu kūrorta Tatranska Lomnica apmeklējumu, kur varēsim pacelties kalnu virsotnē Lomnicky štit 2634 m augstumā. Vai arī citiem pietiks ar pacelšanos līdz kalnu slēpotaju centram Skalnate pleso, kas atrodas 1751 m v.j.l.
Ja mūsu kompānija būs kalnu slēpotāji, tad vēlak mēs varēsim sadalīties. Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvajam apmeklēt Vrbovas termālo parku, kas atrodas 16 km attālumā no Tatranska Lomnica. Vrbovas izklaižu komplekss sastāv no 10 slēgtiem un atklātiem baseiniem. Ūdens temperatūra tajos svārstas no 26 – 28 grādiem. Vietējie termālie ūdeņi labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu, sirds – asinsvadu sistēmu un palīdz cīnīties ar elpošanas orgānu saslimšanām. Pēc baseinu apmeklejuma var doties uz solāriju vai džakuzi. Kompleksa teritorijā darbojas pārtikas veikaliņi, bufete, uzkodu būdiņas.
Atgriežoties viesnīcā – termālie baseini, sauna, muzikālais vakars...

4. diena
Dienas pirmaja pusē brauciens uz Augsto Tatru kūrortu Štrbske Pleso. Šī ir populāra vieta ziemas sporta veidu sacensībām, labākais augstkalnu kūrorts Augstajos Tatros pie tāda paša nosaukuma ezera, 24 km no Popradas. Uz šejieni brauc slēpotaji, tramplīnlēcēji, snovbordisti. Apmēram 120 dienas gadā Štrbske Pleso darbolas kā kalnu slēpošanas centrs, bet visa gada garumā kā dziednieciskais kūrorts. Slēpošanas trasu augstums no 1300 – 1915m.
Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet pārējiem piedāvājam iepazīšanos ar seno Slovākijas kalnu pilsētu Popradu, kura tiek saukta par “vārtiem uz Augstajiem Tatriem”. Poprada atrodas otrais lielākais Slovākijas akvaparks “Aquacity”, ko būs iespējams apmeklēt.

5. diena
Šodien mēs iepazīsimies ar Zemajiem Tatriem mēs piedāvajam izbraukumu uz lielāko Slovākijas slēpošanas kūrortu Jasnu. Kūrorts izvietojies Hopoka kalna ziemeļu nogāžu pakājē, Nacionāla parka teritorijā. Jasnas trases ir piemērotas jebkurai kalnu slēpotāju kategorijai. Jasna tiek pieskaitīta pie pirmās klases tūrisma centriem. Katru gadu šeit notiek nacionālās un starptautiskās sacensības kalnu slēpošanā, kuras ir iekļautas Eiropas Kausa kalendāra.
Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvājam apmeklēt interesantu pilsētiņu Liptovski Mikulāšu. Netālu no tās atrodas Eiropā lielākais termālais akvaparks “Tatralandia”.Tā īpatnība ir tā, ka minerālais ūdens baseinos nonāk no 2500 m dziļuma.
Tāpat šajā izbraukumā mēs pēc izvēles varēsim apmeklēt Demanovas Brīvības alu vai Demanovas ledus alu, kas atrodas Demanovas ielejā, netālu no Jasnas kūrorta.
Kā alternatīvu braucienam uz Zemajiem Tatriem mēs varam tūristiem piedāvāt šajā dienā braucienu uz Zakopani, Polijas “ziemas galvaspilsētu”. Pati augstākā kalnu pilsēta Polijā atrodas 750 – 1100 m augstuma v.j.l., šaurā ieplakā starp Tatriem un Gubalovkas kalnu grēdu.
Zakopane pastaigāsimies pa pilsētas centrālo ielu Krupowki. Nelielie koka namiņi, kas rotāti kokgriezumiem, mājīgas kafejnīcas, suvenīru bodītes atklāj vietējo kolorītu. Pastaigas noslēgumā pacelsimies Gubalovkas kalna virsotnē ar funikulieri. No augšējās platformas paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu un Tatriem. Šeit var pavizināties zirgu vilktās kamanās, iedzert glāzi karstvīna, panašķoties ar kūpināto Tatru sieru. Papusdienot varat kādā no neskaitāmajām kafejnīcām.

6. diena
Izbraukšana no viesnīcas.Brauciens cauri Polijai. Ierasanās Rīgā orientējoši - 24:00.

Cenā ietilpst: 
brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju;
1 nakts viesnīcā ar brokastīm;
4 naktis stilizētā kalnu 3* viesnīcā ar brokastīm (zviedru galds) un vakariņām (pēc ēdienkartes);
balneoterapijas 2 stundu apmeklējums katru dienu.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
ieejas biļetes pilīs, alās un muzejos, biļetes (abonementi) uz kalnu pacēlājiem, ieejas biļetes termālajos baseinos un akvaparkos.

Papildus tiek apmaksāti:
Transporta izdevumi ~ 20 EUR:
Izbraukums uz Tantranska Lomnici un Vrbovas termālo parku ~ 5 EUR;
Izbraukums uz Štrbske Pleso ~ 5 EUR;
Izbraukums uz Jasnu un Liptovski Mikulāšu, termālo akvaparku “Tatralandia”, ~ 10 EUR (atkarībā no maršruta un tūristu skaita).